Недавно опубликовано

Operator call-center

Основная информация

Зарплата:
от 800 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Aptitudini puternice de comunicare;
  • Aptitudine pentru rezolvarea eficientă a problemelor;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Atitudine pozitivă și amabilitate față de clienți.

Nu se cere experiență anterioară pentru acest post, compania noastră oferind suport și pregătire.

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea apelurilor telefonice de la clienți;
  • Furnizarea de informații legate de serviciile și produsele noastre;
  • Preluarea și înregistrarea reclamațiilor sau a observațiilor clienților;
  • Redirecționarea apelurilor către departamentele corespunzătoare;
  • Păstrarea înregistrarilor actualizate despre interacțiunile cu clienții.

Oferta companiei

La MD Target, vă oferim un mediu de lucru dinamic și prietenos, unde veți putea să vă dezvoltați atât pe plan profesional, cât și personal. Salariul nostru de început este de 800 USD pe lună. De asemenea, oferim oportunități de promovare și avantaje competitive,

Procesul de depunere a candidaturii

[показать номер]068977571,Lia

Gmail- hrlia9336@gmail.com

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?