Опубликовано вчера

Operator call center

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Noi suntem compania Hr-consulting , iti propunem un job in oficiu racoros cu un salariu si o crestere care in Moldova nu o vei mai gasi nicaieri . Avem niste conditii bomba care ar statisface pe fiecare din punctul sau de vedere . vezi mai jos ce se cere de la tine si te astept la interviu .

Poti activa in urmatoarele limbi , alege doar una :

  • Portugheza
  • Italiana
  • Spaniola
  • Germana
  • Franceza
  • Romana
  • Rusa
Cerințele față de candidat
  • Abilitatea de a comunica eficient
  • Improvizarea in diferite situatii
  • Disponibilitatea de a lucra cu program  luni - vineri  de la orele 10 pana la orele 19
  • Punctualitatea
Responsabilitățile candidatului
  • Să ofere asistență clienților prin telefon
  • Să fie insistent si ambitios
  • Să țină evidența interacțiunilor cu clienții
  • Iar toate acestea te vom invata la traning

Hr - consulting  oferă:

  • Salariu   mereu crescator care variaza de la 20000 mdl in sus
  • Posibilitatea de avansare rapidă in cariera si postura
  • O echipă prietenoasă și un mediu de lucru plăcut
  • Oficiu dotat cu bucatarie , muzica , conditioner , cafea-ceai, mini-magazin etc.
  • Cadouri la indeplinirea planului atat banesti cat si tehnica apple , abonamente si certificate scumpe
  • Iesiri cu echipa si diferite timbuildinguri interesante
  • Echipa tanara si la fel de ambitioasa care e gata sa te ajute mereu
  • Dezvoltare continua care contine conditii mai bune mereu si mereu
  • Concursuri si brefuri care te ajuta sa te dezvolti distractiv
  • Si multe multe altele la un apel telefonic iti prezint tot
Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica pentru acest post, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. Indiferent de domeniul în care ai experiență, te încurajăm să aplici. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Te așteptăm cu drag să te alături echipei noastre!

                                                                      Adela - [показать номер]078576815

Ключевые навыки
Statistică Limbi străine Adaptabilitate Creativitate Lucru în echipa Soluționarea problemelor Învățare continuă Comunicare Etica în muncă Rezistență la frustrare Umor

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Оплата жилья в случае переезда

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?