Опубликовано вчера

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

LOID CONSTRUCTION SRL, o companie de prestigiu în domeniul construcțiilor, oferă oportunitatea de a se alătura echipei sale în calitate de Depozitar, în sectorul Ciocana, Chișinău. Candidatul selectat va fi responsabil pentru gestionarea și organizarea eficientă a depozitului companiei.

Cerințele față de candidat:
  • Studii superioare;
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
  • cunoașterea programului 1C , Excel, Word;
  • Rezistenta la stres;
  • Fără antecedente penale;
Responsabilitățile candidatului:
  1. Organizarea și gestionarea eficientă a spațiului de depozitare;
  2. Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă;
  3. Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare;
  4. Expediază marfă către clienți;
  5. Participarea la inventariere.
Oferta companiei:

LOID CONSTRUCTION SRL oferă un salariu atractiv de la 12000 MDL, un mediu de lucru dinamic, provocator și prietenos. Avem o programare de lucru full-time, ocazii frecvente pentru formare profesională și avansare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul și orice alte documente relevante prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?