Опубликовано вчера

Contabil Junior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Condiții de muncă:

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv
  • Pachet salarial atractiv cu revizuire regulată
  • Bonusuri de performanță și de sărbători
  • Training inițial și perfecționare continuă
  • Ieșiri de echipă distractive
  • Locație: Chișinău, str. Gheorghe Asachi
  • Program de lucru: 8:30-17:30 (doar full-time)

Responsabilități:

  • Asistarea în procesarea facturilor și a altor documente financiare
  • Introducerea datelor contabile în sistemul informatic
  • Menținerea și actualizarea registrelor contabile
  • Pregătirea și arhivarea documentelor contabile
  • Sprijinirea în pregătirea declarațiilor fiscale și a rapoartelor financiare
  • Verificarea și reconcilierea soldurilor conturilor
  • Comunicarea cu clienții și furnizorii pentru clarificarea și rezolvarea problemelor legate de documentele contabile
  • Contribuirea la realizarea închiderilor lunare și anuale
  • Asigurarea conformității cu politicile și procedurile interne ale companiei

Profilul candidatului:

  • Studii superioare în domeniul financiar-contabil sau într-un domeniu similar (în curs sau finalizate)/ cursuri în domeniul contabilității
  • Cunoștințe solide de contabilitate și fiscalitate
  • Bune abilități de utilizare a calculatorului și a Microsoft Office (Word, Excel)
  • Atenție la detalii și capacitate de a respecta termenele limită
  • Abilități bune de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă
  • Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie

Dacă, la fel ca noi, ai o pasiune deosebită pentru contabilitate și îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată, te încurajăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr.condenaro@gmail.com

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Отправить резюме

О компании

Daca esti in cautarea unui job in domeniul contabil, iti doresti o cariera cu o ascensiune rapida - te invitam in echipa noastra de contabili profesionisti. Suntem o companie de prestari servicii contabile ce activeaza de 8 ani pe piata locala cu spectru larg de companii la deservire.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, Str Gh Asachi 69/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?