Опубликовано сегодня

Manager Service Centru

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Îți oferim:

  • Pachet de remunerare atractiv
  • Oficiul în centrul capitalei
  • Mediu care încurajează inovatia, creativitatea și dezvoltarea profesională
  • Program de lucru: [показать номер]09.00-18.00, de luni pină vineri
  • Evenimente corporative și activități de echipă distractive
Responsabilități:
  • Elaborarea și implementarea strategiei de dezvoltare a centrului de service
  • Gestionarea personalului, recrutarea și formarea angajaților
  • Controlul calității serviciilor furnizate și respectarea termenelor de execuție a comenzilor
  • Organizarea lucrărilor pentru recepția și livrarea bunurilor/serviciilor, contabilitatea și controlul echipamentelor
  • Menținerea relațiilor de afaceri cu furnizorii și partenerii
  • Responsabil pentru performanța financiară și atingerea obiectivelor centrului de service
  • Dezvoltarea și menținerea unor standarde înalte de servicii pentru clienți
  • Efectuarea de analize și raportări privind funcționarea centrului de service
  • Actualizarea la timp a bazei de date și a sistemului de evidență a bunurilor și serviciilor
  • Studierea constantă a noilor tehnologii, tendințe de piață și metode de lucru în domeniul serviciilor clienți
  • Colaborarea cu alte departamente ale companiei pentru coordonarea muncii și asigurarea unei interacțiuni eficiente
Ce apreciem la tine:
  • Experiență in management
  • Studii superioare (tehnice sau de management)
  • Cunoașterea principiilor de management al personalului, planificare și bugetare
  • Abilitatea de a organiza munca echipei și de a atinge obiectivele stabilite
  • Disponibilitate pentru responsabilitate și luarea deciziilor
Dacă ești gata să te alături echipei ATOM, așteptăm CV-ul tău la hr@dmlink.md
Отправить резюме

О компании

Te-ai întrebat vreodată cum ajung brandurile populare de telefoane și gadgeturi în Republica Moldova?

DMLink este o companie de distribuție cu peste 15 ani de experiență ce a reușit să aducă pe piața autohtonă branduri cu renume mondial precum OPPO, Microsoft, Sony, Genesys, Nintendo, Razor, Tucano și altele. În tot acest timp ne-a reușit să construim o relație strânsă cu partenerii noștri internaționali, astfel încât să putem aduce pe piața noastră o gamă largă de telefoane și accesorii mobile, jocuri multimedia, transport-eco, dar și produse lifestyle destinate pentru adepții stilului urban de viață.

Suntem o echipă de entuziaști pasionați de tehnologie și mediul digital, ce a reușit să creeze o conexiune loială și de încredere între furnizorii internaționali și consumatorii locali. Din 2005, până în prezent am acumulat expertiza necesară și în segmentul de distribuție a produselor IT, fapt ce ne-a deschis noi oportunități de creștere rapidă și ne-a permis crearea mai multor locuri de muncă pe piața locală. Dovadă este echipa actuală ce numără peste 50 de specialiști tineri și dinamici, ce au un scop comun - să creeze o comunitate locală ce are acces la cele mai moderne tehnologii internaționale, aici, acasă.

Dacă îți dorești un lucru de perspectivă și creștere constantă, te invităm cu drag să faci parte din echipa noastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. București 41
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?