Опубликовано вчера

Conducator auto - office

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru pe un post similar de min. 2-5 ani;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Simț al responsabilității și atenție distributivă;
  • Cunoașterea și respectarea regulilor de circulație;
  • Abilitatea de a lucra în mod independent și a lua decizii rapide;
  • Persoană organizată, punctuală și orientată către detalii.

Responsabilitățile candidatului

  • Desfașurarea activității de transport personal în condiții de maximă siguranță;
  • Menținerea vehicolului de transport în parametri optimi de funcționare;
  • Raportarea eventualelor probleme mecanice survenite;
  • Păstrarea vehiculului curat și ordonat;
  • Răspunderea pentru securitatea pasagerilor și a mărfii în timpul transportului.

Oferta companiei

  • Salariu de la 10000 lei, care se va negocia în timpul interviului;
  • Transportul și prânzul din contul companiei;
  • Mediu de lucru plăcut cu posibilitatea de formare și avansare.

Procesul de depunere a candidaturii

Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md. sau la adresa hr@nefis.md

Telefon [показать номер]079500266

Преимущества

Tранспортные расходы

Талоны на питание

Рабочая форма

О компании

Fabricarea produselor de cofetărie și patiserie (biscuiți, produse din vafe, produse expandate, caramele, bomboane);

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, satul Cojușna, str.R.Lomtadze 2/3

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?