Опубликовано вчера

Manager achiziții și logistică

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești un strateg în a negocia și a gestiona lanțuri de aprovizionare eficiente? Ai o viziune clară asupra optimizării proceselor de achiziții și logistică și te pasionează coordonarea acestora spre excelență? Dacă abilitățile tale includ planificarea meticuloasă și capacitatea de a inova în domeniul achizițiilor și logisticii, atunci te vrem în echipa noastră. Te invităm să te alături ca Manager Achiziții și Logistică și să aduci valoare adăugată operațiunilor noastre.

Cerințe:

  • Studii superioare domeniul: Business și Administrare/ Economie/ Drept Economic;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Experiență min. 2 ani într-o poziție similară;
  • Cunoașterea PC: MS Office;
  • Cunoașterea procedurilor de livrare, gestionare, organizare, logistică a materialelor;
  • Abilități de negociere;
  • Posesia automobilului propriu obligatorie.

Obligațiuni:

  • Monitorizarea comenzilor şi a stocurilor existente, planificarea livrărilor și evidența recepționării mărfurilor;
  • Cercetarea pieții pentru selectarea furnizorilor, participarea la licitații;
  • Negocierea cu furnizorii și realizarea selecției în vederea obținerii celor mai bune oferte de achiziții;
  • Coordonarea activității depozitului și analiza cantității stocurilor produselor vitale pentru activitatea companiei;
  • Monitorizarea statutul operaţiuni import - export (verificare corectitudinii actelor, comunicare cu brokerii, reprezentanții organelor vamale).

Program:

  • Luni-Vineri
  • Orele 8:30-18:00

Oferim

  • Pachet social complet;
  • Rețea de telefonie mobilă.

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV prin e-mail: resurseumane@maurt.md sau apelați la numărul de telefon: [показать номер]060843074.

  1. Preselecția se face prin CV;
  2. Interviul.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Ключевые навыки
Time Management Limbi străine Excel Analiza datelor Soluționarea problemelor Comunicare

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

О компании

Desfășurăm activitatea încă din 1996, fiind o vinărie cu o bogată istorie și expertiză în domeniu. Prin devotamentul și munca asiduă a echipei noastre, am creat produse exceptionale ce au cucerit inima publicului nostru.

În spatele fiecărui produs Maurt stau ani de experiență și cunoștințe adunate de vinificatorii noștri, care aleg cu grijă cele mai bune idei și tehnici pentru a obține unicitatea și calitatea deosebită a vinurilor noastre. Ne străduim să oferim doar acele produse care sunt demne de cea mai înaltă apreciere.

Privim cu încredere și mândrie în ochii celor care degustă vinurile noastre, pentru că în acele momente vedem reflectată toată pasiunea și efortul nostru îmbuteliat în fiecare sticlă.

Suntem o echipă dedicată, mereu în căutarea celor mai bune talente și pasionați de domeniul vinicol, gata să împărtășim experiența și să construim împreună viitorul Maurt. Dacă împărtășești aceeași pasiune și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne contactezi și să facem cunoștință!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Drumul Viilor 36/2
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?