Опубликовано вчера

Receptionist / Manager Vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Recepționist

Descrierea funcției :

Căutăm Recepționist care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților,  centrelor de dans pentru copii si adulți Black & White Dance Center și să îmbunătățim relația cu clienții.

Despre noi:

Căutăm o persoană dedicată în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.

Investim în calitatea serviciilor prin tehnologii și inovații, sisteme de gestionare a calității serviciilor noastre, dar și în parteneriate strategice și de durată, cu partenerii de business.

Investim în instruirea continuă a echipei noastre și în comunicarea cu clienții noștri, activi și cei potențiali.

Vom oferi clienților servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de estetică, preț și calitate.

Descrierea jobului:

Pe postul de Recepționist vei fi responsabilă de 7 obiective importante:

  • Să întâmpini clienții și să răspunzi la întrebările acestora;
  • Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor clienți;
  • Să programezi clienți și să confirmi programările;
  • Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
  • Să înregistrezi toți clienții în sistem de CRM;
  • Să completezi raportul de vânzări zilnice;
  • Să cunoști și să explici clienților serviciile oferite de centrele noastre de dans ;

 În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim un salariu motivant alcătuit din partea fixa + % din vânzări.
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână de la ora 12-20  8 ore pe zi.
  • Adresele filialelor : Sectorul Râșcani , str Matei Basarab 5/1;  Sectorul Botanica ,str Cuza Voda 1/4.
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z. Deci dacă nu știi, noi te învățăm!
  • Pachet social complet, după perioada de proba.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții;
  • Cunoști limba română, rusă;
  • Ai experiență în poziție similară, administrator recepție, vânzător;
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client;
  • Ai cunoștințe de MicrosoftOffice;

Abilitați obligatorii: responsabilitate, punctualitate, MS Office, in rest NOI TE INVATAM!

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email bwdc.manager@gmail.com cu tema email  „Vreau să lucrez la BWDC Receptionist(Botanica/Rascani)”.

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă :)

Отправить резюме

О компании

Scoala de dansuri Black & White

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Рышкановка, Strada Matei Basarab 5/1
Кишинёв, Ботаника, Strada Cuza Voda 1/4

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?