Недавно опубликовано

Coordonator de Marketing

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Clientul nostru este o companie internațională, specializată în sfera turismului și serviciilor de top non tech, care oferă clienților săi experiențe de călătorie de neuitat.

Suntem în căutarea unui Coordonator de Marketing, pasionat și dedicat meseriei sale. Candidatul ideal, va dezvolta strategii și tactici de marketing pentru a îmbunătăți imaginea companiei și serviciilor pe care le pune la dispoziție.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea strategiilor și tacticilor de marketing, cu scopul de a promova imaginea companiei, servicille pe care le propune;
  • Conceperea și desfășurarea campaniilor de marketing de la creare până la execuție;
  • Operarea cu o varietate de canale organice și plătite pentru crearea de conținut (de ex. crearea publicității cu plata pe click, publicitate organică, creare de conținut pe social media, gândirea campaniilor de generare a potențialilor clienți, copywriting, realizarea analizei de marketing în urma campaniilor desfășurate);
  • Elaborarea de conținut interesant și captivant pe site-ul și blogul companiei, cu scopul de a atrage publicul țintă;
  • Realizarea și monitorizarea bugetului trimestrial și anual;
  • Raportarea rezultatelor în urma campaniilor de marketing realizate;
  • Îndeplinirea obiectivelor stabilite de companie;
  • Efectuarea analizei comportamentul consumatorilor și al competitorilor;
  • Raportarea lunară a planului de marketing realizat;
  • Planificarea și organizarea evenimentelor din cadrul companiei.

Cerințe:

  •  Experiență de lucru în domeniul marketing-ului digital sau design de minim 2-3 ani;
  •  Cunoștințe avansate  în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing;
  • Persoană înalt motivată;
  • Experiență de lucru în utilizarea rețelelor sociale plătite, (de ex. PPC/ pay per click), reclame afișate;
  • Abilități excelente de design graphic;
  • Cunoașterea Limbii Române, Ruse și Engleze la un nivel de - B1;
  • Abilități bune de scriere de conținut;
  • Cunoștințe solide despre instrumentele de analiză a site-urilor web (de ex. Google Analytics) și a rețelelor de sociale (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, Glassdoor);
  • Experiență în confirgurarea și optimizarea campaniilor Google Adwords și Facebook;
  • Capacitatea de a se adapta într-o companie mică și de a lucra simultan la mai multe proiecte;
  • Experiența de lucru anterioară în domeniul turismului este preferabilă dar nu obligatorie.

Compania oferă:

  • Oficiu amplasat în centrul orașului, cu toate facilitățile;
  • Companie rezidentă IT Park;
  • Angajare oficială conform Codului Muncii din Republica Moldova;
  • Program de lucru flexibil: de luni până vineri, 8 ore pe zi;
  • Salariu competitiv începând de la 20.000MDL/net;
  • Sprijin și motivare în toate etapele de dezvoltare;
  • Oportunități de creștere în carieră.
  • Bonusuri competitive;
  • Posibilitatea de a lucra în proiecte interesante în cadrul companiei.

Dacă sunteți un profesionist dedicat și vă regăsiți printre сele menționate mai sus, așteptăm CV-ul Dvs. la adresa de email: office@peoplepartner.md indicând în subiectul mesajului funcția pentru care aplicați „Coordonator de Marketing”. Informații suplimentare și la numărul de telefon: (+373) [показать номер]76 500 600.

О компании

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului cu sediul în mun.Chișinău, Republica Moldova. Suntem o echipă tânără, dinamică care pune la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi. Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection agency,  based in Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Tighina 65
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?