Опубликовано вчера

Social Media Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru minim 2 ani pentru nivelul Mid-Level și minim 5 ani pentru nivelul Senior-Level în managementul rețelelor de socializare.
  • Abilitatea de a dezvolta și a implementa strategii de media socială în concordanță cu obiectivele de business.
  • Experiență în crearea și promovarea conținutului brandului pe multiple canale de social media.
  • Abilitatea de a analiza date și a face rapoarte de performanță rețele sociale.
  • Competențe excelente de comunicare în limba română și engleză.

Responsabilitățile candidatului

  • Să dezvolte și să pună în aplicare strategii de social media care să crească vizibilitatea brandului și să îmbunătățească marketingul și vânzările.
  • Să coordoneze toate activitățile de social media (postări, răspunsuri, promovări etc.).
  • Să creeze și să editeze conținut de înaltă calitate compatibil cu filosofia brandului.
  • Să monitorizeze tendințele în social media, aplicațiile, canalele și tehnologiile emergente.

Oferta companiei

DentPark oferă salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență și calificări. Oferim un mediu de lucru pozitiv și oportunități de avansare. Angajații noștri beneficiază de asigurare de sănătate extinsă și opțiuni de muncă full-time sau part-time, în funcție de necesități.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să aplicați pentru această poziție trimițând CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

  1. Clinica Stomatologica DentPark este una dintre cele mai mari din Republica Moldova, cu 12 cabinete stomatologice și un set de servicii moderne integrate pentru comoditatea dumneavoastră;
  2. Oferim un concept unic în stil european;
  3. Asigurăm un confort maxim pentru pacienții noștri, creând o atmosferă plăcută și cât mai relaxantă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. V. Alecsandri, 90
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?