Недавно опубликовано

Specialist secția revizie și control tehnic periodic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare, de licență sau echivalente, în domeniul Inginerie Mecanică sau Transporturi;
  • Experiența profesională în domeniul de activitate sau în service auto, minimal un an de zile
  • Bună cunoaștere a limbii române, ruse;
  • Responsabil/ă, Pozitiv/ă, Sociabil/ă.

Condiții de muncă:

  • Orele de lucru: 08:00 - 17:00;
  • Salariu atractiv și pachet social;
  • Suport și instruire.

Persoanele interesate sunt invitate să transmiteți CV-ul pe adresa mercedescenter@mail.ru, indicând funcția pentru care candidați.

О компании

Компания “Moldavian Auto Test” 19 лет занимает лидирующие позиции на рынке услуг по техническому тестированию как легковых и грузовых автомобилей, так прицепов и мотоциклов. Мы также оказываем широкий спектр услуг по страхованию и регистрированию транспортных средств. “Moldavian Auto Test” - это качество, профессионализм и надёжность для каждого нашего клиента.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Sergiu Radautanu, 1
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?