Недавно опубликовано

Procesarea documentelor pentru companie de logistica

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență de 2-5 ani în procesarea documentelor sau într-un domeniu similar; totuși, chiar dacă nu aveți experiență, nu ezitați să aplicați!
  • Abilități excelente de comunicare, atât scrisă cât și verbală
  • Cunoașterea programelor Ms Office
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă
  • Studenții sunt, de asemenea, încurajați să aplice

Responsabilitățile candidatului

  • Procesarea, verificarea și gestionarea documentelor
  • Introducerea datelor în sistemele informatice
  • Actualizarea continuă a bazei de date
  • Mentinerea documentelor în ordine și accesibile

Oferta Companiei

Compania noastră oferă un salariu competitiv, începând de la 10000 MDL, în funcție de experiența și calificările voastre, într-un mediu de lucru plăcut, cu o echipă tânără și dinamică. Avem un program de lucru full-time, dar cu flexibilitate în funcție de necesități.

Procesul de depunere a candidaturii

Atenție, candidații interesați sunt rugați să își trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, bd. Mircea cel batrin
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?