Недавно опубликовано

Asistent de Contabil / Prelucrarea datelor

Основная информация

Зарплата:
от 10 500 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Despre Poziție:

Paladium Trans, o companie de renume, este în căutarea unui Asistent de Contabil / Prelucrator date, care să se alăture echipei noastre din Chișinău, Ciocana. Aceasta este o oportunitate excelentă pentru candidații fără experiență sau mid-level (2-5 ani) și studenți, care doresc să își dezvolte abilitățile într-un mediu dinamic și provocator.

Cerințele față de Candidat:

  • Studii în domeniul contabilității sau al procesării datelor sau doresc să se dezvolte în acest domeniu;
  • Capacitate excelentă de organizare și coordonare;
  • Atenție la detalii și capacitate de a lucra cu termene limită;
  • Bune abilități de comunicare și colaborare în echipă;
  • Cunoștințe de operare pe calculator - pachetul MS Office;

Responsabilitățile Candidatului:

În calitate de Asistent de Contabil / Prelucrator date, veți fi responsabil pentru o serie de sarcini care includ, dar nu se limitează la:

  • Prepararea și prelucrarea datelor contabile;
  • Efectuarea calculelor și transcrierii informațiilor în sistemele contabile;
  • Verificarea și corectarea eventualelor erori din documentele contabile;
  • Raportarea și rezolvarea eventualelor probleme sau discrepanțe întâlnite;

Oferta Companiei:

Compania noastră oferă un salariu competitiv, care începe de la 10500 MDL, împreună cu un program flexibil care vă permite să echilibrați viața de muncă cu cea personală. Alăturați-vă echipei noastre și veți avea oportunitatea de a crește și de a vă dezvolta cunoștințele profesionale.

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, bd. Mircea cel batrin
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?