Опубликовано вчера

Brand Manager

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce îți oferim?

  • Angajare oficială, pachet social complet deplin;
  • Salariu competitiv;
  • Grafic de lucru 5/2 de la 8:00 pina la 17:00;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu prietenos și inovator;
  • Oficiul în centrul capitalei.

Ce așteptări avem de la tine?

  • Să deții cunoștințe solide în domeniul marketingului, brandingului, strategiilor de analiză și dezvoltare a brandului
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză (nivel avansat)
  • Experiență de minim 2 ani în domeniu
  • Abilități de comunicare, coordonare a mai multor proiecte consecutiv.
  • Perseverență în obținerea rezultatelor
  • Capacitatea de a lucra eficient în condiții dinamice și cu o gamă largă de produse
  • Spirit de observație și creativitate

Ce reponsabilităti vei avea?

  • Asigurarea implementarii și dezvoltării politicilor de promovare a brandurilor companiei.
  • Pozitionarea, mentinerea și coordonarea activitatilor de promovare a noilor branduri in acord cu strategia de marketing a companiei.
  • Identificarea oportunităților de creștere și inovație pe piață, analizând tendințele și comportamentul consumatorilor.
  • Participarea activă la evenimente relevante din industrie și organizarea propriilor campanii pentru a promova brandurile noastre.

Aplica CV la email-ul hr@bizmarket.md și fă parte din echipa noastră!

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?