Недавно опубликовано

Manager de filială - Școală Canto

Основная информация

Зарплата:
16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm Manager Filială pentru școală de canto, responsabil de coordonarea și administrarea eficientă a activităților operaționale și administrative ale filialei Școlii de Canto, asigurând calitatea serviciilor educaționale și satisfacția clienților.

Responsabilități principale:

Coordonarea operativă:

  • Supraveghează și gestionează activitățile zilnice ale filialei în conformitate cu politicile și procedurile Școlii de Canto.
  • Asigură respectarea standardelor de calitate în livrarea cursurilor de canto și a altor activități educative desfășurate în filială.

Managementul personalului:

  • Coopereaza cu personalul filialei, asigurând că aceștia sunt instruiți corespunzător și motivați pentru a realiza obiectivele stabilite.
  • Supervizează activitatea echipei și oferă îndrumare și feedback regulat pentru dezvoltarea profesională a angajaților.

Management financiar:

  • Răspunde de îndeplinirea obiectivelor financiare stabilite și de raportarea corespunzătoare a rezultatelor.

Relații cu clienții și marketing:

  • Menține relații pozitive cu clienții și partenerii școlii, asigurându-se că sunt îndeplinite așteptările acestora.
  • Contribuie la strategiile de marketing și promovare a filialei, implicându-se în atragerea de noi elevi și în creșterea numărului de participanți la activități.

Administrare și raportare:

  • Completează și prezintă rapoarte periodice către conducerea centrală a școlii, evidențiind performanțele filialei și progresele realizate.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul educației, managementului sau o disciplină relevantă.
  • Experiență anterioară în conducerea sau coordonarea unei instituții educaționale sau organizaționale similară, constitue un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitate dovedită de a conduce și motiva o echipă.
  • Cunoștințe solide de administrare financiară și bugetară.

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și stimulativ.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.
  • Salariul: 16000 MDL
  • Orar de muncă: 13.00 - 20.00

Dacă esți interesată, expediază CV-ul la adresa electronică: resource.pnt@gmail.com
Tel: [показать номер]060679180

Отправить резюме

О компании

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?