Опубликовано вчера

Șofer Camion Frigorific Internațional C,E

Основная информация

Зарплата:
от 30 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Гагаузия, Кагул, Кишинёв, Приднестровье (ПМР)

Описание вакансии

Ce oferim:

  • Salariu competitiv
  • Flot modernă de camioane
  • Program favorabile
  • Beneficii atractive

Cerinte:

  • Experienta anterioara in conducerea camioanelor de mare tonaj
  • Permis de conducere categorille C E
  • Atestat de transport marfă si card tahograf
  • Abilitati de comunicare si orientare in relatia cu clienții
Отправить резюме

О компании

Transportation Team S.R.L este o companie de transport marfa care are la dispozitie  o floata de autocamioane , Care  gestionează cu succes problema livrării mărfurilor prin alocarea tipului adecvat de vehicul, luând în considerare toate caracteristicile încărcăturii și organizează cea mai optima rută pentru operațiunile de încărcare și descărcare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы
Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?