Опубликовано вчера

Șofer expeditor cat. B

Основная информация

Зарплата:
от 11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Дрокия, Рышканы

Описание вакансии

Cerințe obligatorii:

  • Permis de Conducere, Cat. B
  • Certificat de Competență Profesională ;
  • Cunostințe în domeniul transportului;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • Experienţă de lucru într-o poziție similară este binevenită, dar nu obligatorie;
  • Grad înalt de responsabilitate, organizare și control

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții potențiali și actuali;
  • Efectuarea comenzilor de transport local, național și internațional;
  • Raspunde de automobilul oferit în dotare;
  • Controlează și răspunde de buna desfășurare a activității;
  • Respectă normele de disciplină, ordinea interioară și normele de protecție a muncii;

Oferim:

  • Salariu achitat la timp – de la 10 000 lei -13 000 lei
  • Bonusuri în dependență de comenzile efectuate, și alte însărcinări
  • Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști
  • Pachet social complet
  • Program de muncă flexibil
Отправить резюме

О компании

Transportation Team S.R.L este o companie de transport marfa care are la dispozitie  o floata de autocamioane , Care  gestionează cu succes problema livrării mărfurilor prin alocarea tipului adecvat de vehicul, luând în considerare toate caracteristicile încărcăturii și organizează cea mai optima rută pentru operațiunile de încărcare și descărcare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы
Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?