Недавно опубликовано

Paznic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно, Ночная смена, По выходным
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

Restaurantul Adam & Eva angajează urgent un om de paza care are bun simt, este responsabil și de încredere. Postul presupune lucrul în ture, inclusiv în weekend și tura de noapte.

Cerințele față de candidat:

  • Nivelul studiilor: Gimnaziale / Liceale, Profesionale Tehnice, Superioare;
  • Experienţă entry-level (< 2>
  • Cunoștințe bune de limbă română și rusă;
  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi, inclusiv în weekend și noaptea.

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul selectat va fi responsabil de securitatea și siguranța personalului și a proprietății restaurantului, păstrarea ordinii și liniștii pe teritoriul stabilimentului, precum și de respectarea măsurilor de siguranță.

Oferta companiei:

  • Salariu negociabil;
  • Contract Individual de Muncă, Job prin cumul sau Sezonier / Job temporar;
  • Loc de muncă stabil și sigur;
  • Muncă în echipă dinamică și creează atmosfera prietenoasă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Noi, Casa de Ceremonii ,,Adam & Eva", suntem un restaurant pentru evenimente private în care munca în echipă înseamnă tot !

Dacă știi să activezi într-o echipă iar provocările în a schimba totul mai spre bine nu te sperie atunci esti binevenit !

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Дурлешты, str. Pacii 2/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?