Опубликовано вчера

Montatori de tevi la sol (tevari)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 3 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
За границей, Ирландия

Описание вакансии

Se angajeaza:  Montator de Țevi la Sol

Locație: Irlanda
Salariu: Începând de la 3500 euro

Descrierea Postului:

Căutăm Montatori de Țevi la sol pentru a se alătura echipei noastre dinamice din Irlanda. Dacă aveți experiență în montarea și instalarea conductelor, suntem interesați să discutăm cu dumneavoastră!

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea țevilor conform specificațiilor tehnice.
  • Verificarea și testarea sistemelor de conducte pentru a asigura funcționarea corectă.
  • Respectarea normelor de siguranță și a standardelor de calitate în toate operațiunile efectuate.
  • Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei și cu supraveghetorii de șantier.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în montarea de țevi la sol.
  • Cunoștințe de citire și interpretare a planurilor și schemelor tehnice.
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Competențe bune de comunicare și rezolvare a problemelor.
  • Sudarea cu electrofuziune este un beneficiu.

Oferim:

  • Salariu atractiv începând de la 3500-euro pe lună.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și de a dezvolta o carieră stabilă.
  • Suport pentru relocare și integrare în echipa noastră din Irlanda.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să  să ne contactați la :

+[показать номер]353871473041 (Whatsapp)

+[показать номер]37360594779

О компании

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexandru cel Bun 126/1
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?