Недавно опубликовано

Frizer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cautăm frizeri!

Condiții de muncă:

  • Ambianță confortabilă - fie arendă loc 3400 cu serviciile comunale incluse , fie angajare oficiala (Detaliile le vorbim individual);
  • Salon modern și dotat cu utilaj și echipament modern.

Cerințe:

  • Responsabilitate;
  • Mună calitativă;
  • Bun simț;
  • Dorință de mună.

Vino sa faci parte din echipa noastră si nu vei regreta!

Pentru mai multe detalii, rog sa ne apelați: +[показать номер]37368078817

О компании

Salut! Suntem un salon nou in inima sec.Rîșcani și oferim locuri pentru specialiști din industria beauty.

În curînd ne începem activitatea și cautăm meșteri cu experiență, inteligenți și responsabili!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Alecu Russo 9/7

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?