Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 700 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Calificare medicală recunoscută pentru practica medicală în Republica Moldova
  • Minim 5 ani de experiență ca medic internist, preferabil în secția de Îngrijiri Paliative
  • Excelentă combinare a abilităților de comunicare și empatie
  • Flexibilitate în lucrul cu diferite echipe de profesioniști din domeniul sănătății
  • Cunoștințe solide de proceduri medicale, deontologie și cele mai bune practici de îngrijire paliativă

Responsabilitățile candidatului

  • Asigurarea îngrijirii medicale adecvate pentru pacienții de la secția de Îngrijiri Paliative
  • Lucrarea în echipă multidisciplinară pentru planificarea, implementarea și evaluarea îngrijirii pacienților
  • Furnizarea de educație medicală pacienților și familiilor acestora
  • Menținerea înregistrărilor medicale precise și complete
  • Participarea la formarea continuă și la dezvoltarea profesională pentru a se menține la curent cu cele mai recente tendințe și tehnici în domeniul îngrijirilor paliative

Oferta companiei

Oferim un post full-time(40 de ore săptămânal) într-o organizație respectată, cu un salariu competitiv de la 12700 MDL. Candidatul selectat va avea oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată serviciului de îngrijire paliativă și va beneficia de oportunități de dezvoltare profesională.

Procesul de depunere a candidaturii

Salvăm timp și eficiență încurajând candidații să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?