Опубликовано вчера

Constructor, depozitar, sofer stivuitorist, lucrator auxiliar

Основная информация

Зарплата:
от 1 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Locurile noastre de muncă vacante:

  • Șofer stivuitorist cu experiență
  • Lucrător la depozit alimentar cu cunoștințe de numere în limba germană până la 1000
  • Lucrător general la depozite poștale
  • Constructor cu experiență în gips-carton

Noi oferim:

  • Muncă stabilă
  • Salariu de la 1800 la 3000 euro net (in functie de postul de lucru)
  • Cazare gratuita (dacă aveți locuinta proprie, oferim compensatii bonus in valoare de 500 euro pe luna lucrata)

Pentru informații detaliate, vă rugăm să contactați numărul de telefon:

+[показать номер]49 170 3455748 Viber/WhatsApp

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?