Основная информация

Зарплата:
6 210 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare în domeniul kinetoterapiei;
  • Capacitate bună de organizare și de prioritizare a taskurilor;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Experiență de lucru mai mică de 2 ani;

Responsabilități:

Evaluarea și stabilirea unui program de recuperare personalizat pentru pacienți;

Implementarea și revizuirea programelor de terapie;

Lucru în strânsă colaborare cu restul echipei medicale;

Crearea unui mediu confortabil pentru pacienți.

Oferta companiei

Îți oferim oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist, alături de o echipă dedicată pacienților. Pachetul salarial este de 6210 MDL. Te așteptăm în echipa noastră dacă ești dispus să-ți dezvolți cariera în domeniul medical și să ajuți la îmbunătățirea stării de sănătate a comunității.

Depunerea candidaturii

Te invităm să-ți trimiți CV-ul pe adresa de e-mail elenatarna21@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?