Основная информация

Зарплата:
11 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Studii medii sau superioare;
  • Experiență de muncă în domeniul secretariatului (constituie un avantaj);
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilitatea de a prioritiza și organiza sarcinile;
  • Cunoașterea limbii române și a celei ruse la nivel avansat;
  • Abilitatea de a lucra cu pachetul Microsoft Office.

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Redactarea și distribuirea corespondenței;
  • Programarea întâlnirilor și asigurarea logisticii necesare;
  • Administrarea bazei de date a pacienților;
  • Mentenanța și păstrarea confidențialității documentelor.
Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru stabil și professional, posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, un salariu competitiv în valoare de 11500 MDL, posibilități de creștere și dezvoltare

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica la această poziție vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail elenatarna@gmail.com. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Эл. почта:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?