Опубликовано сегодня

Manager de vânzări în oficiu

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem în căutare de Manager de vânzări în domeniul de profile pentru ghips carton. Experienţa nu este obligatorie. Locul de muncă este din oficiul companiei, situat în Chișinău, Ciocana.

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și convingere;
  • Capacitatea de a rezolva eficient problemele.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Prelucrarea solicitărilor venite din partea clienților și stabilirea de întâlniri la oficiu;
  • Consultarea clienților cu privire la ofertele companiei și încheierea contractelor.

Condiții de muncă:

  • Program de muncă de luni până vineri, orele 8:30-17:30;
  • Salariu motivant în creștere, de la 10000 lei şi bonusuri din vânzări;
  • Instruire și dezvoltare în cadrul companiei.

Expediază CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com
Telefon de contact [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Empatie Lucru în echipa Adaptabilitate Comunicare

Преимущества

Мобильный телефон

Зона отдыха

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?