Опубликовано вчера

Zugrav-tencuitor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Candidatul trebuie să aibă experiență de lucru de minim 2 ani în tencuit și zugrăvit.
  • Abilități de lucru în echipă și de a respecta termenele limită stabilite
  • Cunoașterea și respectarea regulilor și normelor de securitate în construcții
  • Abilitatea de a urma instrucțiuni exacte și de a rezolva problemele într-un mod eficient

Responsabilitățile candidatului

  • Efectuarea lucrărilor de zugrăvit și tencuit la standardele înalte cerute de companie
  • Respectarea planurilor de lucru și a termenelor de finalizare a proiectelor
  • Mentenanța echipamentelor și instrumentelor de lucru

Oferta companiei

Salariul este negociabil, bazat pe nivelul experienței și performanței demonstrate. Se achită la timp. Compania noastră oferă un pachet social complet. Oferim de asemenea posibilități de dezvoltare a carierei și formare continuă în domeniu. Program de lucru: luni-vineri, 8:00-17:00

Pentru a aplica, candidații sunt rugați să trimită CV-ul și o scrisoare de intenție prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?