Опубликовано сегодня

Inginer energetician, Electrician

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Atributii:

  • Proiectează și gestionează sistemele energetice la partea de producere, transport și distribuție precum și partea de consum;
  • Asigură activitatea de întreținere și reparație a utilajelor și echipamentelor energetice (electro)
  • Proiectează sisteme (echipamente electrice, tracțiune electrică și alte echipamente), care generează, transmit și distribuie energie electrică;
  • Supraveghează, controlează și monitorizează funcționarea sistemelor de generare, trasmisie și distribuție electrică;
  • Determină necesitatea instalațiilor electrice și utilizarea acestora în clădirile industriale și de altă natură;
  • Stabilește standardele și procedurile de control pentru monitorizarea performanței și siguranței sistemelor, echipamentelor de generare și distribuție a energiei electrice, precum și întreținerea, și repararea sistemelor, echipamentelor electrice;
  • Evidența timpului de muncă a personalului din subordine.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române, rusă;
  • Studii superioare (tehnice);
  • Persoană responsabilă, atentă.

Salariul – de la 10000 lei

  • Regim de muncă: de la 8:00-17:00
  • Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport
  • Condiții moderne de munca
  • Locul de muncă: Fabrica de producere a uleiurilor esențiale, r-nul Sîngerei, com. Chiscareni, s. Nicolae.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Mobil [показать номер]076617777director Dogoter Vladislav

Subcategorie:

Managementului procesului de producere

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сынжерей, s.Nicolaevca
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?