Опубликовано вчера

Stations support manager

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania aeriană HiSky este în căutarea unui Stations Support Manager pasionat să se alăture echipei noastre dinamice.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Supravegherea și controlul operațiunilor aeroportuare în ceea ce privește serviciile la sol și cargo.
  • Gestionarea punctualității la toate aeroporturile, asigurând respectarea programului de zbor.
  • Sprijin în lansarea de noi destinații și monitorizarea celor existente pentru a asigura continuitatea și calitatea serviciilor.
  • Negocierea și gestionarea contractelor pentru serviciile cargo, asigurând cele mai bune condiții și eficiență în operare.
  • Colaborarea cu departamentele relevante pentru a îmbunătăți procesele operaționale și a asigura o experiență optimă pentru pasageri.
  • Monitorizarea și raportarea performanței operaționale și identificarea ariilor care necesită îmbunătățiri.

CERINȚE:

  • Diplomă de licență în domeniul mangementului sau un domeniu similar.
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a rezolva rapid problemele care pot apărea.
  • Abilități de comunicare și negociere bine dezvoltate.
  • Cunoașterea limbii română și engleză nivel avansat
  • Experiența anterioară relevantă în operațiuni aeroportuare și servicii la sol va fi comnsiderată un avantaj

BENEFICII:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie aeriană în creștere, cu perspective de dezvoltare personală și profesională.
  • Un mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă sunteți o persoană pasionată de aviație, cu o abordare orientată spre detalii și o dorință de a contribui la succesul unei companii în ascensiune, vă invităm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa jobs@hisky.aero, menționând poziția Stations Support Manager în e-mail.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Визитные карточки

Тимбилдинги

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania aeriană HiSky a fost înființată în anul 2020 în Republica Moldova și, în scurt timp,
și-a câștigat locul în topul operatorilor aerieni din regiune. În anul 2023, HiSky a devenit cel
de-al patrulea cel mai mare operator pe aeroporturile din România, după numărul de
pasageri transportați. Compania operează o flotă de șapte aeronave Airbus, din familia A320, cu o vârstă medie de șapte ani, una dintre cele mai noi din Europa. Odată cu introducerea în operare a unei aeronave wide-body, Airbus A330-200, la sfârșitul anului 2023, flota HiSky ajunge la opt aeronave, iar compania devine singura din istorie care va efectua curse regulate long courier din Republica Moldova, și prima care lansează acest tip de curse din România, după o perioadă de mai bine de 20 de ani. HiSky operează curse regulate, cu plecare de pe cele trei baze din Chișinău, București și Cluj Napoca și de pe aeroporturile din Timișoara, Iași și Baia Mare, către 26 de destinații.
Pasagerii pot călători cu HiSky și în regim charter, cu plecare de pe mai multe aeroporturi,
compania fiind principalul furnizor de pe piața din Republica Moldova și România pentru
acest tip de servicii.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, mun. Chișinau, iTower (bd. Dacia 58/4), MD-2026
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?