Опубликовано вчера

Agent vânzări

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
15 690 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Agent vânzări în echipa de distribuție produse alcoolice. În rolul de Agent vânzări vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

Ce așteptări avem:
  • studii medii de specialitate, studiile superioare (avantaj);
  • experienţă în domeniul vânzărilor minim 1 an;
  • abilităţi de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
  • cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
  • posesor permisului de conducere cat. B (cu experință minim de 2 ani).
Responsabilităţile tale:
  • asigurarea promovării şi vânzării directe a produselor companiei;
  • prospectarea pieţii pentru identificarea potenţialilor clienţi;
  • negocierea contractelor şi executarea corectă a acordurilor;
  • atragerea permanentă de noi clienţi;
  • realizarea planului de vânzări lunar şi anual stabilit;
  • stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei;
Oferim:
  • Carieră într-o companie  performantă şi în continuă creştere;
  • Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri;
  • Crestere profesionala;
  • Training-uri în domeniul de activitate;
  • Mediu de lucru dinamic și interactiv;
  • Automobil de serviciu.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici: e-mail: hr@bizmarket.md.
Tel/fax: [показать номер]079701065

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Industriala 40
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?