Опубликовано вчера

Vânzător-consultant incaltaminte copii Port Mall

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm vânzător-consultant incaltaminte copii PORT MALL

  • Magazin încălțăminte copii Papuki (PORT MALL - M. Sadoveanu 42/6)
  • grafic de lucru - in ture, de la ora 10:00 pana la 22:00, in total 18-20 zile lucrate pe luna
  • salariu - de la 12 000 lei net (curat), cu posibilitatea de mărire.
  • mai multe detalii la telefon [показать номер]069577446

CERINȚE

  • experiență în vânzări - obligatoriu
  • cunoașterea română/rusă
  • tânăr, energic, punctual, responsabil
  • cautam pe cineva pe termen lung, nu doar pentru vara

OFERIM

  • angajare oficială
  • pachet social
  • mediu prietenos de lucru
  • echipa tanara, atmosfera de lucru placuta
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mihail Sadoveanu 42/6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?