Опубликовано вчера

Bucătar

Основная информация

Зарплата:
11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență profesională în domeniul culinar de minimum 2 ani (Entry-Level, Mid-Level, Senior-Level).
  • Nivelul de studii - Profesional Tehnic.
  • Cunoașterea limbilor - Română, Rusă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea și gătirea mâncărurilor conform meniului stabilit.
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în bucătărie.
  • Colaborarea cu personalul restaurantului pentru a asigura o bună funcționare a bucătăriei.
  • Arespecta standardele de igienă și siguranță alimentară.

Oferta companiei:

În schimbul dăruirii și profesionalismului tău, îți oferim un salariu motivant - 11000 MDL, un colectiv prietenos și un mediu de lucru plăcut în Chișinău. De asemenea, promitem oportunități de creație și dezvoltare personală într-o companie în continuă expansiune.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te invităm să ne trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

О компании

Angajam oameni iscusiți în arta gătitului!

Oferim pachetul social,prânz din contul companiei!

Te așteptăm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Ботаника, str. Grenoble 157/1
Кишинёв, Рышкановка, bd. Moscova 21

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?