Опубликовано вчера

Agent Comerț la FPC ROGOB, Soroca

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Сороки

Описание вакансии

Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Agent Comerț. În rolul de Agent Comerț vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

responsabilităţile tale:

  • asigurarea promovării şi vânzării directe a produsului Rogob;
  • prospectarea pieţii pentru identificarea potenţialilor clienţi;
  • negocierea contractelor şi executarea corectă a acordurilor;
  • atragerea permanentă de noi clienţi;
  • realizarea planului de vânzări lunar şi anual stabilit;
  • stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei;
  • dezvoltarea şi consolidarea parteneriatelor în acord cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

ce aşteptăm:

  • studii superioare;
  • experienţă în domeniu (avantaj);
  • posesor permis de conducere – categoria B;
  • cunoştinţe de operare PC;
  • cunoaşterea limbilor română și rusă;
  • spirit competitiv, rezistenţă la stres, punctualitate, abilităţi de negociere şi convingere, abilităţi organizatorice, orientare spre client;
  • domiciliu: or.Soroca.

ce oferim

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv și bonusuri de performanță;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv;
  • transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la [показать номер]060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

                                                           Te așteptăm în echipa Rogob!

О компании

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?