Опубликовано сегодня

Reefer Dispatcher

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui Dispatcher pentru piața SUA dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Experiența este un avantaj
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Program de lucru de luni până vineri (15:00-00:00).

Responsabilități:

  • Coordonarea cu șoferii și cu brokerii;
  • Monitorizarea rutelor de transport ale șoferilor;
  • Rezolvarea problemelor neașteptate și sprijinirea șoferilor cu informațiile necesare.

Beneficii:

  • Salariu competitiv + Bonusuri bazate pe performanța ta
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  •  Mediu de lucru dinamic și stimulant

Candidații interesați rog să transmită CV-ul la adresa electronică: 1route.cv@gmail.com
sau dacă preferați să ne sunați, suntem disponibili la numărul de telefon: 0 (69) 782634

Дополнительная информация

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?