Опубликовано вчера

Agent/ă achiziții

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Stabilirea categoriilor si subcategoriilor prioritare pentru formarea portofoliului de mărfuri, conform analizei comparative a  pieței.
  • Introducerea corecta a produselor in Nomenclator conform structurii categoriei stabilite;
  • Contribuie la creșterea performantei cifrei de afaceri si a rentabilității categoriilor de produse din perimetrul
  • gestionat.
  • Analiza, conceperea, negocierea, implementarea si comunicarea promoțiilor negociate cu producătorii/ furnizorii ;
Cerințe față de candidat:
  • Studii superioare in profesie;
  • Experiență în domeniu 1 an;
  • Cunoașterea limbii române şi ruse;
  • Cunoasterea Excell si 1C;
  • Abilități de comunicare, organizare, responsabilitate.
Compania oferă:
  • angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
  • program de lucru luni-vineri de la 8.00 până la 17.00;
  • acces la linia telefonică corporativă;
  • oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la e-mail: hr@bizmarket.md.
Tel.: [показать номер]079701065

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?