Недавно опубликовано

Manager vînzări asigurări în oficiu

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului/Resposabilități:

  • Întocmirea contractelor și polițelor de asigurare.
  • Întocmire rapoartelor lunare privind contractele și polițele de asigurare emise.
  • Preluarea apelurilor telefonice.

Cerințe:

  • Studii superioare complete sau incomplete
  • Abilități de comunicare și coordonare
  • Cunoașterea limbii române și ruse este obligatorie
  • Cunoașterea PC
  • Pozitiv/ă, amabil/ă, sociabil/ă, responsabil/ă

Condiții de muncă:

  • Salariu atractiv și pachet social
  • Suport și instruire
  • Orele de lucru: 08:30 - 17:30

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?