Недавно опубликовано

Specialist in administrarea resurselor umane

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Suntem în continuă dezvoltare și fără oameni talentați și îndrăgostiți de meseria lor nu putem face asta.
Mai avem nevoie de un SPECIALIST ÎN ADMINISTRAREA RESURSELOR UMANE.

Candidatul nostru ideal este persoana dispusă să se perfecționeze continuu în mod semi-independent și să contribuie în mod creativ cu propriile idei la îmbunătățirea procesului de lucru. Dacă ești energic, motivat și cauți o cale de ascensiune în carieră, noi provocări și noi abilități într-o companie excelentă, aceasta este șansa ta.

Ce oferim:

  • mediu de muncă prietenos și dinamic;
  • oportunități de creștere în carieră;
  • salariu motivant;
  • pachet social complet;
  • prețuri preferențiale la produsele și serviciile companiei;
  • ceai, cafea.
Ce vei face:
  • întocmirea și actualizarea documentelor de angajare;
  • gestionarea dosarelor de personal;
  • monitorizarea absențelor și a concediilor angajaților;
  • asistarea în pregătirea statelor de plată prin furnizarea datelor relevante (absențe, bonusuri, concedii, etc.);
  • gestionarea altor aspecte administrative legate de angajați;
  • asigurarea conformității cu legislația în vigoare în domeniul resurselor umane;
  • oferirea de consiliere și suport angajaților în diverse aspecte legate de muncă și de relații de muncă.
Te potrivești rolului dacă:
  • ai experiență anterioară în domeniul resurselor umane, de preferat în administrarea documentației;
  • deții cunoștințe solide ale legislației muncii și a procesului de administrare a personalului;
  • ai abilități excelente de organizare și comunicare;
  • ești fluent în limbile română și rusă;
  • ești capabil să prioritizezi și să gestionezi mai multe sarcini simultan;
  • ești orientat la rezultat și atent la detalii;
  • ai abilități de analiză și rezolvare a problemelor legate de resurse umane;
  • deții cunoștințe bune în MS Office: Word, Power Point, Outlook;

Ce trebuie să știi e că  oamenii care formează echipa noastră sunt  binevoitori, empatici, au experiență faină, cunosc multe lucruri din domeniul în care lucrează și vor face share cu tine la tot ce știu și ce o să-ți fie util. Facem tot posibilul să avem un mediu sănătos de lucru și să primim plăcere de la job. Punem accent pe sensul muncii și pe echilibru între viața personală și cea profesională.

Trimite CV-ul la adresa de email palaceconstruct.md@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Lunca Bicului 31/c
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?