Недавно опубликовано

Agent de vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
За границей, США

Описание вакансии

Companie: Renovify powered by BODISHTYAN SOLUTIONS LLC
Locație: Remote (SUA)
Tip poziție: Pe bază de comision

Despre noi:

Renovify, powered by BODISHTYAN SOLUTIONS LLC, este o companie de marketing dinamică, dedicată furnizării de soluții inovatoare și servicii excepționale clienților noștri. Misiunea noastră este să stimulăm creșterea și succesul prin inițiative de marketing strategice.

Descrierea postului:

Căutăm reprezentanți de vânzări motivați și orientați spre rezultate care vorbesc fluent engleză pentru a se alătura echipei noastre remote. Rolul implică contactarea potențialilor clienți, încheierea vânzărilor și atingerea obiectivelor.

Ore de lucru:

  • Luni - Vineri: 9:00 - 15:00 EST (pauză de 1 oră)
  • Weekend-uri libere (Sâmbătă și Duminică)

Cerințe:

  • Fluență în limba engleză
  • Abilități puternice de comunicare și negociere
  • Motivație de sine și abordare orientată spre rezultate

Ce oferim:

  • Mediu de lucru flexibil la distanță
  • Structură competitivă de comision
  • Oportunități de creștere și dezvoltare

How to Apply: Interested candidates, please send your resume to george@renovify.io

О компании

Renovify, powered by BODISHTYAN SOLUTIONS LLC, is a dynamic marketing company dedicated to delivering innovative solutions and exceptional service to our clients. Our mission is to drive growth and success through strategic marketing initiatives.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?