Опубликовано вчера

Lucrator la ferma de porci

Основная информация

Зарплата:
2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Дублин, За границей, Ирландия

Описание вакансии

Ce căutăm:

  • Experiență în ferme de porci, oi sau în domeniul agricol - obligatoriu!
  • Engleză la nivel mediu - trebuie să te poți descurca!
  • Responsabilitate, seriozitate și implicare - vrem oameni pe care să ne putem baza!

Ce oferim:

  • Program de lucru: Luni - Vineri 8:00-17:30 cu două pauze binemeritate! Lucrezi doar o dată la 2 săptămâni și în weekend, Sâmbătă și Duminică 08:00-13:00.
  • Contract de muncă direct cu fermierul - stabilitate garantată!
  • Concedii conform legislației: 20 de zile + 10 zile libere date de stat.
  • Cazare asigurată gratuit - zero griji pentru locuință!
  • Salariu net lunar între 1600 - 2000 EUR, în funcție de experiență, cu reevaluare și creștere după primele 3 luni.
  • Plata săptămânală și ore suplimentare plătite - banii vin constant!

Responsabilitățile tale:

  • Îngrijirea animalelor
  • Curățenie și menținerea unui mediu igienic
  • Hranirea animalelor
  • Identificarea și tratarea bolilor

Beneficii super faine:

  • Salariu lunar de 2000 EUR
  • Cazare gratuită
  • Concediu de odihnă

Dacă ești interesat și gata pentru o nouă aventură, trimite-ne CV-ul tău la: adriana@protentialresources.com

Hai să facem echipă într-un mediu de lucru minunat și plin de satisfacții! Irlanda te așteaptă!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Ирландия, Edenderry

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?