Опубликовано вчера

Bucatar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe: Cartela Medicala, responsabil , punctual
Condiții de muncă: Oferim trasnport, prinz inlcus, ceai , cafea, atmosfera de lucru

Responsabilități:

  • Să păstreze curățenia în bucătărie și în spațiul de lucru
  • Să igienizeze și să întrețină echipamentele
  • Să cântărească ingredientele conform rețetelor
  • Să facă pregătirile preliminare – să curețe, să taie, să toace, etc.
  • Să gătească ingredientele – să fiarbă, să coacă, să prăjească, etc.
  • Să se asigure că toate echipamentele necesare sunt în zona de lucru
  • Să monteze preparatele pe farfurii
  • Să debaraseze și să spele recipientele
  • Să respecte regulile igienico-sanitare specifice alimentației publice
  • Să respecte regulamentul intern al cantinei

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

- Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

- Fabricarea de mâncăruri preparate

- Comerț cu ridicata specializat al altor
alimente.

- Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate.

- Alte activități de alimentație

- Baruri și alte activități de servire a băuturilor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor 167

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?