Недавно опубликовано

Specialist în manichiură si pedichiură

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere poziție

Salon Estetique caută un specialist în manichiură și pedichiură dedicat, ce își dorește să se alăture echipelor noastre din Chișinău. Această poziție implică asigurarea unui serviciu de înaltă calitate pentru clienții noștri, menținerea unui mediu de lucru curat și organizat, precum și comunicarea eficientă cu membrii echipei.

Cerințe

  • Calificare relevantă pentru manichiură și pedichiură.
  • Experiență practică în realizarea de manichiură și pedichiură cel putin 1 an
  • Excelente abilități de comunicare și de lucru în echipă.
  • Capacitatea de a lucra flexibil, conform programului de lucru al salonului.

Responsabilități

  • Realizarea de manichiură și pedichiură conform cerințelor clienților.
  • Maintain a clean and organized workspace.
  • Sfatuirea clienților cu privire la îngrijirea unghiilor și recomandarea de tratamente cosmetice.

Oferta noastră

Noi oferim un mediu de lucru prietenos și profesionist, cu oportunități reale de dezvoltare a carierei, un program de lucru flexibil, și un pachet salarial negociabil care reflectă abilitățile și experiența ta.

Depunerea candidaturii

 Apelati la numarul de telefon [показать номер]079602290 sau [показать номер]022902009.

De asemenea va puteti apropia la salon pe strada Nicolae Testemitanu 30 ,regiunea Malina Mica

Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str.Nicolae Testemițanu 30
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?