Опубликовано вчера

Manager vanzari la distanta

Основная информация

Зарплата:
от 400 USD
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы, Кишинёв, Приднестровье (ПМР)

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Candidații trebuie să aibă o atitudine pozitivă și să fie motivați.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a asuma responsabilități.
  • A fi orientat către rezultate, cu abilități bune de organizare și planificare.
  • Cunostinte bune de utilizare a calculatorului.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.
  • Promovarea produselor și serviciilor companiei către clienți.
  • Menținerea unei relații bune cu clienții și satisfacerea nevoilor acestora.
  • Efectuarea facturilor și altor documente necesare.

Oferta companiei:

CLIFSONS LIMITED oferă un ambient de lucru plăcut și dinamic, posibilități de dezvoltare personală și profesională, program de lucru flexibil și stabilitate.

Depunerea candidaturii:

Pentru a vă alătura echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe irina.beshliu@mail.ru, telegram @sadiucirina88 sau apelati la +[показать номер]37360261566, HR Manager-Sadiuc Irina

Преимущества

Удаленная работа

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Гибкий рабочий график

О компании

Мы производим уникальную продукцию в нише здоровья и красоты.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?