Опубликовано вчера

Operator tratament termic (Brașov, Romania)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
6 000 RON
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Ночная смена
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Брашов, За границей, Румыния

Описание вакансии

Locația de lucru: Brașov, Romania

Candidatul Ideal
Cerințe:

  • Calificare de operator tratamente termice
  • Absolvent de scoală profesionala sau liceu
  • Disponibilitate pentru lucru în schimburi
  • Seriozitate si responsabilitate
  • Cunoașterea tehnologiilor specifice meseriei reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

  • executa operații de pregătire a utilajelor si semifabricatelor/pieselor destinate
  • tratamentelor termice
  • executa operațiile de tratamente termice si termochimice
  • supraveghează in permanenta cuptoarele si echipamentele pe parcursul procesului de tratament termic
  • efectuează controale / verificări intermediare a produselor pe parcursul ciclului de tratamente termice

Se oferă:

  • salariu negociabil în funcție de pregătire și de aptitudini – 6000 RON
  • se adauga tichete de masă
  • prime de Paști, Crăciun
  • contract pe perioada nedeterminată, program de 8 ore/zi (Luni-Vineri)
  • lucru în schimburi
  • pauză de masă
  • cazare asigurata
  • asigurare medicală
Ключевые навыки
Seriozitate si responsabilitate Vorbitor de limba romana Disponibilitate pentru lucru în schimburi Absolvent de scoală profesionala sau liceu Calificare de operator tratamente termice Cunoașterea tehnologiilor specifice meseriei repre

Преимущества

Талоны на питание

Бонусы и премии

О компании

S.C. UTTIS INDUSTRIES S.R.L. este o companie cunoscută pe piața românească și europeană a echipamentelor industriale de încălzire. Produsele UTTIS sunt destinate firmelor din industria auto, metalurgică, navală, organe de asamblare. UTTIS livrează proiecte la cheie, începând cu proiectarea și terminând cu punerea în funcțiune.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Brasov, Strada Poienelor 11b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?