Недавно опубликовано

Profesor de Limba Engleza pentru copiii de varsta prescolara si scolara mica

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Cerințe:

  • responsabil, flexibil si apt de a lucra in grupuri mici de copii;
  • cunoasterea limei engleze ( de la nivelui B1.2 in sus)

Condiții de muncă:

  • program flexibil; cabinet si grupe proprii;
  • libertatea organizarii lectiei dupa propria modalitate;
  • materiale didactice diverse

Responsabilități:

  • predarea lectiilor de limba engleza
  • verificarea temelor pentru acasa
  • crearea planurilor de lectie dupa metodologia scolii ( dupa o perioada de testare)
  • conexiunea inversa cu parintii si evaluarea progresului elevilor

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Оргеев, str. Vasile Lupu 50
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?