Недавно опубликовано

Cameraman, în or. Bălți

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

TV Nord este o televiziune generalistă, prezentă pe online. Suntem în continuă dezvoltare, așa că ne dorim în echipa noastră un cameraman care să capteze imagini de înaltă calitate pentru publicul nostru.

Dacă vrei să fii parte dintr-o echipă tânără, cu ambiții mari și îndeplinești următoarele cerințe:

  • disponibilitate de lucru full-time
  • experiență în manevrarea diferitelor echipamente (cameră, aparat foto)
  • reflexe rapide
  • capacitatea de a te concentra pe o perioadă mai lungă de timp
  • atenție la detalii
  • abilități practice
  • entuziasm

atunci trimite-ne cât mai repede CV-ul tău la adresa nordpressclub@gmail.com">nordpressclub@gmail.com, și vino alături de noi!

Cei interesați pot trimite CV-ul până în data de 16 iunie.

О компании

TVNord este un portal informațional din Nordul Republicii Moldova. Știri, interviuri și talk-show-uri bazate pe fapte verificate din surse credibile.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?