Недавно опубликовано

Instructor de dans pentru copii cu vârste cuprinse intre 3 -10 ani

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time, По выходным
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției:

Piccolino Art Club cu sediul în Chișinău, Poșta Veche, angajează:

  • instructoare de dans pentru copii cu vârste cuprinse între 3-10 ani,
  • cadre didactice pentru predarea activităților de modelaj,
  • cadre didactice pentru predarea artei oratorice, artei vorbirii.

Pozițiile sunt part-time, cu un program de lucru în weekend. Achitarea se face în funcție de orele realizate.

Cerințele față de candidat:

  • să aibă experiență de lucru cu copii (preferabil în vârstă de 3-10 ani)
  • să fie comunicativ și să aibă abilități pedagogice
  • să fie apt fizic pentru pozitia de instructor de dans
  • să aibă cunoștințe solide în domeniul modelajului/artei vorbirii (în funcție de postul dorit)
  • experiența în predarea artelor este o cerință preferabilă, dar nu necesară

Responsabilitățile candidatului:

  • pregătirea și susținerea lecțiilor de dans/modelaj/oratorie pentru copii într-un mod interesant și atractiv
  • planificarea lecțiilor în conformitate cu nivelul de cunoștințe al copiilor
  • evaluarea continuă a progresului copiilor și oferirea feedback-ului către părinți

Oferta companiei:

Salariul este negociabil, în funcție de orele lucrate și de experiența candidaților. Compania oferă o atmosferă de lucru plăcută, cu echipă prietenoasă și un mediu stimulativ pentru dezvoltarea profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, stradela Studentilor 15 B
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?