Недавно опубликовано

Manager vînzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Companie: Gambit Now

Locație: Chișinău, Rîșcani

Tip de angajare: Full-time

Salariu: Negociabil

Despre noi: Suntem un start-up dinamic și ambițios care, în mai puțin de un an, a reușit să lanseze proiectul TravelAnt în 5 orașe și să încheie parteneriate cu peste 50 de branduri naționale și internaționale. Alăturați-vă echipei noastre energice și contribuiți la creșterea noastră continuă!

Cerințe pentru candidat:

  • Fără experiență anterioară, dar cu dorință mare de a învăța și a se dezvolta.
  • Rezistență la stres și capacitatea de a lua decizii rapid.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului.
  • Dorința de a lucra în echipă și de a atinge rezultate înalte.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltarea activă a bazei de clienți și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
  • Analiza pieței și a concurenților.
  • Menținerea unei imagini pozitive a brandului companiei.
  • Întocmirea și încheierea contractelor.
  • Planificarea și atingerea obiectivelor de vânzări.

Oferta companiei:

  • Condiții competitive: salariu negociabil.
  • Colegi unități și prietenoși.
  • Instruire în vânzări și oportunitate de creștere în carieră.
  • Condiții confortabile de lucru într-un birou modern în centrul Chișinăului.
  • Posibilitatea de a lucra într-un start-up cu potențial mare de creștere și impact semnificativ pe piață.

Procesul de aplicare: Dacă acest post vă interesează, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin platforma delucru.md. Promitem să analizăm cu atenție fiecare aplicație. CV-ul dvs. nu va ajunge niciodată în spamul angajatorilor dacă va fi trimis prin platforma delucru.md.

Отправить резюме

О компании

No much to say, risk or die.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Miron Costin 13
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?