Опубликовано вчера

Ajutor de bucatar

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini
    simultan
  • Cunoștințe despre igiena alimentară și siguranța în bucătărie
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri
    și sărbători
  • Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional

Responsabilități principale:

  • Asistarea bucătarului în pregătirea ingredientelor și preparatelor culinare
  • Menținerea curățeniei și ordinii în bucătărie
  • Tăierea și pregătirea legumelor, cărnii și altor ingredient
  • Monitorizarea și gestionarea stocurilor de ingredient
  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară
  • Ajutor în prepararea bucatelor conform rețetelor
  • Participarea la curățenia zilnică a bucătăriei și echipamentului de bucătărie

Noi oferim:

  • Mediu de lucru dinamic și plăcut
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și colaborativă
  • Oportunitatea de a învăța și a acumula experiență în bucătărie
  • Suport și mentorat din partea personalului cu experiență
  • Programul de munca in ture, regimul de munca de 1/1 sau 2/ 2 zile, de la ora
    10:00 la ora 23:00

Rugăm candidații interesați să trimită CV-ul la adresa bestgastroteam.yammy@gmail.com  sau să sune la [показать номер]069565055

Ключевые навыки
Adaptabilitate Etica în muncă Lucru în echipa Creativitate

Преимущества

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Liviu Deleanu
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?