Опубликовано вчера

Bucatar

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • Experienta în domeniul cafenelei-bistro va constitui un avantaj
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Responsabilitate, creativitate, punctualitate, curatenie, atentie la detalii,
    organizare
  • Salariu competitiv;
  • Carnet medical.

Responsabilităţile principale:

  • realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
  • întocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în
    conformitate cu lista de preparate;
  • controlul şi verificarea calităţii produselor și a preparatelor culinare.

Noi oferim:

  • pachet social complet;
  • carieră și dezvoltare profesională intr-un colectiv tinar si prietenos
  • programul de munca in ture, regimul de munca de 1/1 sau 2/ 2 zile, de la ora
    10:00 la ora 23:00

Rugăm candidații interesați să trimită CV-ul la adresa bestgastroteam.yammy@gmail.com sau să sune la [показать номер]069565055

Ключевые навыки
Креативность Напористость Командная работа Командная этика Адаптивность

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Гибкий рабочий график

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?