Недавно опубликовано

Agent Imobiliar

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Noi oferim:

  • Posibilitatea de a-ți organiza singur timpul.
  • Posibilitatea de a primi un salariu de la 15 000 MDL.
  • Ambianţă placută de lucru.
  • Oficiu amplasat comod în centrul capitalei.
  • Program de instruire pentru începători;

Responsabilitățile tale:

  • Depistarea potențialilor clienți.
  • Negocierea și încheierea contractelor.
  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare.
  • Acordarea de consultanță în domeniul imobiliar.

Cerințele noastre:

  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor (constituie un avantaj)
  • Bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere.
  • Cunoașterea limbii române si ruse (Ogligatoriu )
  • Automobil ( Obligatoriu )

Expediază CV-ul cu POZA la adresa electronică: info@maximobil.md , cu mențiunea Agent Imobiliar.

О компании

AGENȚIA MAX IMOBIL

Căutați o agenție imobiliară de încredere? Adresați-vă la Max Imobil. Noi vă oferim suport complex de intermediere, de brocheraj și suport juridic.

Site-ul agenției, vă permite ușor să alegeți un imobil dorit, să calculați ratele lunare a unui credit ipotecar, să faceți un calcul preventiv al sumei creditate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Strada Ismail 31
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?