Опубликовано вчера

Contabil Sef

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Experiență în domeniul contabilității minim 1 an;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, Word, Excel);
  • Orientare spre respectarea termenelor limită și atingerea obiectivelor;
  • Cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel mediu, atât verbal, cât și în scris;
  • Capacitate de planificare, organizare și prioritizare a activităților;
  • Bune abilități de comunicare (verbală și scrisă);
  • Spirit analitic, atenție la detalii, acuratețe, transparență.
  • Vorbitori limba română obligatoriu!

Responsabilități:

  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor;
  • Ținerea corespondenței cu SFS și cu autoritățile de control;
  • Elaborarea Rapoartelor Statistice și celor prevăzute de legislația în vigoare;
  • Calcularea taxelor și a impozitelor, TVA, etc;
  • Alte sarcini specifice funcției.
  • Beneficii: Auto de serviciu.

Mai multe detalii la nr.[показать номер]060 450 550 s-au [показать номер]060 404 204

О компании

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Lunca Bicului 31/c
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?